Čaj TRF nejúčinější spalovač tuků v ČR

 • Podílí se na regulaci tělesné hmotnosti
 • Cena:950,00 Kč
 • Dostupnost: Skladem
Množství:

Čaj TRF nejúčinější spalovač tuků v ČR

Čaj TRF - THERMO REACTIVE FORMULA

Účinný spalovač tuků a odbourávač celulitidy. Pokud nemáte čas pravidelně cvičit, pijte TRF!

Složení: TRF je ve formě instantního čaje. Obsahuje extrakt černého pepře, extrakt zázvoru, trimethylxanthin (přírodní kofein), extrakt zeleného čaje, mandarinkový extrakt s vlákninou, maltodextrin.

Nejvíce využitelnou energií v organismu je energie tepelná. Tvorba tepla (termogeneze) v organismu probíhá dvojím způsobem: 1. Teplo vzniká pohybem, je potřebné pro svalovou činnost (zahřáté svaly pracují lépe než studené). 2. typ je nazýván termoregulačním, jenž je zodpovědný za udržení tělesné teploty +/- 36,6°C. Regulace tělesné teploty probíhá rovněž dvojím způsobem, tj. svalovým třesem (tvorba tepla) nebo ježením vlasů (zadržování tepla, těsnící efekt) a přísunem potravy. Efekty termogeneze lze shrnout následujícím způsobem:

 • Podílí se na regulaci tělesné hmotnosti
 • Způsobuje zvýšenou intenzitu pocení
 • Snížuje chuť k jídlu

Černý pepř (Piper nigrum) 
Obsahuje alkaloid PIPERIN (cca 40% obsahu). Tato látka je zodpovědná za pálivý efekt, jež se projevuje pocitem tepla po požití stravy a jež je odrazem biochemických a fyziologických reakcí generujících a uvolňujících tepelnou energii. Termogenní efekt, který je odrazem neurohormonálních a enzymatických reakcí, má jediný cíl - vytvořit tepelnou energii. Tato energie nachází uplatnění při aktivitě kosterního svalstva, uvolňování glykogenu ze svalové tkáně (glykogenolýza) a lipolytické a glykolytické aktivitě (uvolňování mastných kyselin z tukové tkáně, glukózy z jater).

Zázvor (Zingiber officinale) 
Obsahuje fenoly GINGEROL, SHOGAOL (cca 1-3 % obsahu), jež jsou zodpovědné za pálivou chuť. Tepelným zpracováním zázvoru vzniká zingeron, který má méně pálivé, pikantně-sladké aroma. Zázvor ovlivňuje trávicí procesy, jako např. zmírňování dyspeptických obtíží (pocit plnosti a těžkosti po požití stravy, říhání, pálení žáhy, nadýmání, plynatost, nevolnost), zmírňování příznaků kinetózy (nevolnost, studené pocení, závratě), stimuluje cirkulaci krve a peristaltiku ve střevě (zlepšuje transport živin). Termogenní efekt zázvoru se projevuje zvýšenou intenzitou pocení (při horečnatých stavech), zvýšenou cirkulací krve do periferních míst (při omrzlinách, hypertenzi) a snížením hladiny neurotransmitéru serotoninu (způsobujícího hypotermii – při spánku).

Kofein 
Obsahuje alkaloid 1, 3, 7 – TRIMETHYLXANTHIN, jenž je silným neurostimulans centrálního nervového systému: zvyšuje uvolňování energie z mitochondriálního ATP, zvyšuje hladinu adrenalinu, zvyšuje uvolňování glukózy z jater, zvyšuje průtok krve kosterním svalstvem a také krevní tlak a tep. Kofein má krátkodobý efekt – je poměrně rychle a kompletně vyloučen z CNS (cca 5 hodin). Používání kofeinu nachází uplatnění také při snižování tělesné hmotnosti, zmírňování bolesti hlavy a migrén, má mírný diuretický efekt a podílí se na zvyšování psychofyzické aktivity.

Zelený čaj (Camellia sinensis) 
obsahuje alkaloidy KOFEIN, THEOBROMIN, THEOFYLIN a polyfenoly KATECHIN, EPIGALLOKATECHIN, EPIGALLOKATECHIN GALLÁT, EPIKATECHIN, GALLAOKATECHIN. Účinky těchto látek se uplatňují při regulaci tělesné teploty, hladiny krevního cukru, zlepšují trávicí procesy, mají mírný diuretický efekt a silnou antioxidační aktivitu. Kromě toho působí jako neurostimulans a podílí se na snižování hladiny cholesterolu v krvi.

Názor lékaře

Naše reference

Petr Tylich, věk 42 let, počáteční váha 105 Kg, výstupní váha 92,5 Kg
„Je to fakt rozdíl bojovat s nadváhou a kily sám a nebo si nechat poradit od někoho kdo tomu rozumí. Ze začátku se mi moc nechtělo před cizími lidmi mluvit o své tloušťce a o tom, co a kolik toho sním, jestli sportuju nebo ne. Nakonec se z toho ... více informací zde

Proč si nás vybrat ?
 •     s námi zhubnete
 •     budete v psychické pohodě
 •     zvýšíte si sebevědomí
 •     získáte nové přátele
 •     jídelníček tvořen na míru
 •     velmi individuální přístup
 •     kolektivní hubnutí ve skupině
 •     motivační hubnutí pro jednotlivce
 •     naše metody fungují všem
OBJEDNEJTE SE ZDE