Autoregulační metody

V naší klinice využíváme i autoregulační metody, aby Vaše hubnoucí, výživná a zdravá cesta ke spokojenosti byla co nejpříjemnější a nejsnadnější.

 Vybereme pro Vás to nejideálnější. Mezi naše metody patří.

Jacobsonově progresivní relaxace

Jak už plyne z názvu této relaxační techniky, jejím zakladatelem je Jacobson, celým jménem Edmund Jacobson, americký psycholog 20. století.

Jacobsonova progresivní relaxace spočívá v systematickém napínání a uvolňování vybraných svalů. Vychází z toho, že stres se hromadí ve svalech. Díky této technice svaly uvolníte a celkově se zbavíte i negativních pocitů a také si uvědomíte rozdíl mezi tím, kdy jsou svaly v tenzi a kdy jsou uvolněné. Tuto relaxační techniku Vás naučíme v naší dietologické poradně a Vaše váha se začne redukovat mnohem snadněji.

Člověk, který správně využívá Jacobsonovu relaxační metodu by si měl uměl poradit se zvládáním nejrůznějších obav, strachů, úzkostí, duševních tísní, měl by mít svoji psychiku pod kontrolou. Význam této metody je také pozitivně spojován s prevencí před vznikem onemocnění srdce, vysokého krevního tlaku, žaludečních vředů, kolitidě, nespavostí, apod.

 

Další metodou v naší klinice je Autogenní trénink podle metody profesora J. H. Schulze

Autogenní trénink je metoda, která při pravidelném provádění přispívá k rychlému obnovení sil a k odstranění příznaků napětí a neklidu. Po dokonalém nacvičení umožňuje autosugestivní ovlivňování některých tělesných funkci a může pomoci i při odstraňování nevhodných návyků a dosahování žádoucích vlastností.

Metodu autogenního tréninku vypracoval berlínský nervový lékař prof. J. H. Schulz.

 

Cena za tuto službu je individuální dle délky úkonu. Hodina této služby stojí 490 Kč.

Názor lékaře

Naše reference

Petr Tylich, věk 42 let, počáteční váha 105 Kg, výstupní váha 92,5 Kg
„Je to fakt rozdíl bojovat s nadváhou a kily sám a nebo si nechat poradit od někoho kdo tomu rozumí. Ze začátku se mi moc nechtělo před cizími lidmi mluvit o své tloušťce a o tom, co a kolik toho sním, jestli sportuju nebo ne. Nakonec se z toho ... více informací zde

Proč si nás vybrat ?
  •     s námi zhubnete
  •     budete v psychické pohodě
  •     zvýšíte si sebevědomí
  •     získáte nové přátele
  •     jídelníček tvořen na míru
  •     velmi individuální přístup
  •     kolektivní hubnutí ve skupině
  •     motivační hubnutí pro jednotlivce
  •     naše metody fungují všem
OBJEDNEJTE SE ZDE