Vitality drink

Vhodné i jako výživná snídaně.

 • Cena:999,00 Kč
 • Dostupnost: Skladem (4 ks)
Množství:

Vitality drink

Složení: jako základ obsahuje vysprejovanou směs rozpustné vlákniny společně s lecithinem, sojovým olejem a maltodextrinem. Nejdůležitější je samozřejmě vláknina, která má velmi významný bifido efekt podporující spřátelené mikroorganismy v našem trávicím traktu. Ty mají mnohem příznivější podmínky pro potlačení patogenních mikrobů, které nás oslabují nejen svými počty, ale hlavně produkovanými toxiny. Mnoho klinických studií prokázalo, že podáním vlákniny se významně posiluje imunita organismu a statisticky významně klesá počet karcinomů tlustého střeva (ČR je první na světě v této velmi nebezpečné chorobě). Mezi další významné účinky patří zvýšené vstřebávání vápníku, které je vítané zejména u osteoporózy. Ve směsi jsou všechny známé vitamíny a vybrané minerály.

Přírodní betakaroten Chrání před slunečním zářením, podporuje také správné funkce zraku, zlepšuje vidění za šera,  zpomaluje stárnutí buněk a mírní opotřebení pokožky aj. (více informací u super antioxidantu)

Kyselina listová Je nezbytná pro syntézu DNA, ovlivňuje metabolismus sacharidů a bílkovin. Dostatek kyseliny listové odstraňuje pocit celkové slabosti organismu a únavy. Klinicky byl prokázán vliv na krvetvorbu a významný přínos k počtu zdravě narozených dětí u žen, které po dobu alespoň 3 měsíců před a během těhotenství netrpěly jejím nedostatkem.

Laktoferin Bílkovina ze skupiny transferinů, která je izolovaná z mléka. Je významným prostředkem pro podporu imunity. Během kojení předává tuto cennou bílkovinu matka dítěti a tím zajišťuje jeho ochranu před negativními vlivy okolí. Pro organismus je naprosto nepostradatelnou látkou.

Hořčík Podmiňuje funkci řady enzymů, čímž ovlivňuje energetickou výměnu v buňkách, a to jak svaloviny, tak i centrálního nervového systému. Uvolňuje tonus (napětí) a má celkově zklidňující účinky. Zlepšuje mozkové funkce  paměť a myšlení, má vliv na krevní srážlivost i funkci srdce a působí jako regulátor negativních vlivů nadbytečného vápníku               a alkalických solí.

Lecithin Je látkou, jejíž hlavními komponentami jsou cholin a inozitol. Cholin hraje klíčovou úlohu ve struktuře biologických membrán a často se napojuje na vitamíny. Může také zamezit vzniku tukových jater. Lecithin snižuje hladinu cholesterolu tím, že jej spolu i s dalšími tuky „převede“ na formu rozpustnou ve vodě, čímž je možné nadbytečný cholesterol vyloučit z organismu. Čistí cévní stěny a posiluje svalstvo. Protože naše strava obsahuje většinou podstatně více tuků, než je zapotřebí, je lecitin téměř pro každého člověka nezbytný.

Dalším velmi důležitým účinkem je, že ve velké míře mírní nebo utiší kloubové bolesti. Pravidelné užívání lecitinu umožní těm, kteří trpí kloubovými potížemi, dělat takovou činnost, kterou by jinak pro bolest dělat nemohli. Velkou pomoc znamená lecithin pro ty, kdo jsou citliví na frontální poruchy (změny počasí). Je nezbytný i pro sportovce, kteří jsou ve výkonu omezování bolestmi kloubů. Lecithin dává vlasům zdravou barvu a omezuje jejich vypadávání. S jeho pomocí se dá účinně předcházet vytvoření ekzému. Zlepšuje paměť a celkově zklidňuje nervové přepětí organismu. Pro starší lidi bez nálady a chuti k životu je vynikajícím posilujícím a tonizačním prostředkem. V medicíně se k tomu používají jeho reagenty s názvem kolamin a kefalin. Úspěšně také změkčuje stolici a odstraňuje nadýmání.

Obsah jednoho balení pro dvouměsíční přírodní regenerační program je 600 g.

Názor lékaře

Naše reference

Petr Tylich, věk 42 let, počáteční váha 105 Kg, výstupní váha 92,5 Kg
„Je to fakt rozdíl bojovat s nadváhou a kily sám a nebo si nechat poradit od někoho kdo tomu rozumí. Ze začátku se mi moc nechtělo před cizími lidmi mluvit o své tloušťce a o tom, co a kolik toho sním, jestli sportuju nebo ne. Nakonec se z toho ... více informací zde

Proč si nás vybrat ?
 •     s námi zhubnete
 •     budete v psychické pohodě
 •     zvýšíte si sebevědomí
 •     získáte nové přátele
 •     jídelníček tvořen na míru
 •     velmi individuální přístup
 •     kolektivní hubnutí ve skupině
 •     motivační hubnutí pro jednotlivce
 •     naše metody fungují všem
OBJEDNEJTE SE ZDE